دستگاه ویپ

پاد یکبار مصرف-پادیکبار مصرف-پاد یک بار مصرف

پاد یکبار مصرف | پاد سیستم | پادسیستم | پادیکبارمصرف

پاد یکبار مصرف | پاد سیستم | پادسیستم | پادیکبارمصرف

پاد یکبار مصرف ، تجربه ی سالت نیکوتین بر روی یک پاد سیستم با مخزن پر شده و باتری شارژ شده ی کامل است. این دستگاه ها ، دقیقا مانند یک پاد سیستم کامل و استاندارد کار می کنند و تنها تفاوت آن ها ، در عدم امکان استفاده ی مجدد از آنهاست. اگر به ترک سیگار فکر می کنید و در بررسی های خود به نتیجه ی خرید یک پاد سیستم رسیده اید ، یکبار مصرف ها گزینه ی مناسب ، اقتصادی و بدون ریسک برای امتحان هستند. با استفاده از این پاد ها شما می توانید تجربه ی بهینه ای از مصرف سالت نیکوتین بر روی یک Pod System داشته باشید. اگر می خواهید در خرید پاد سیستم به نتیجه برسید ، پاد های Disposable بهترین راه تصمیم گیری هستند. یکبار مصرف ها بسته به نوع و مدل ، می توانند چند روزی در استفاده ی شما قرار بگیرند و چند روز را بدون مصرف سیگار ، با آن ها سپری کنید.

این پاد ها همچنین گزینه ی مناسبی برای سفر ، استفاده ی تفریحی و محدود هستند. اگر قصد دارید تا به دلایلی چند روز را به دور از پاد اصلی خود بگذرانید ، می توانید از پاد های یکبار مصرف به عنوان یک جایگزین کوتاه مدت استفاده کنید. این سیستم ها برای امتحان کردن طعم های مختلف نیز مناسبند ؛ زیرا شما می توانید با هر پاد ، طعم های جدیدی را استفاده و امتحان کنید.

شرکت‌های سازنده دستگاه ویپ همواره در تلاش هستند تا با ارائه محصولات جدید ویپینگ، توجه ویپرهای زیادی را به خود جلب نمایند. یکی از محصولات جدید ویپ، پاد یک بار مصرف نام دارد که با پاد سیستم تفاوت زیادی دارد. این دستگاه‌ها دارای خصوصیات خاصی هستند و در مواردی با سایر دستگاه‌های ویپ تفاوت دارند. افرادی که قصد خرید ویپ پاد دارند، می‌توانند با توجه به این موارد انتخاب مناسبی از میان پادهای یک بار مصرف و پاد سیستم داشته باشند.

پاد یک بار مصرف دستگاهی است که بلافاصله بدون نیاز به راه‌اندازی، آماده استفاده می‌باشد. این دستگاه دارای یک باتری کاملا فول شارژ و یک مخزن جهت قرارگیری مایع ویپ است. برای همین است که برای استفاده از این دستگاه نیازی به هیچ کار خاصی نبوده و بلافاصله پس از خارج کردن آن از جعبه، میتوان به ویپینگ پرداخت. اما این دستگاه‌ها دارای خصوصیتی هستند و آن هم این است که برای پر کردن مجدد مخزن طراحی نشده‌اند. در واقع تا زمانی که مخزن پاد یک بار مصرف دارای مایع جویس باشد، میتوان از آن استفاده کرده و به ویپینگ پرداخت. با اتمام ایجوس و همچنین باتری دستگاه، دیگر دستگاه کاربردی نداشته و باید به سراغ مورد جایگزین رفت. بسته به ظرفیت دستگاه، یک ویپ یکبار مصرف ممکن است بین 200 تا بیش از 3000 پاف دوام بیاورد.

قطعات متفاوت به کار رفته در پاد یک بار مصرف

یکی از مواردی که افراد ویپر هنگام استفاده از دستگاه‌های مختلف با آن مواجه می‌شوند، تفاوت‌های جزئی در زمان ویپینگ است. در ساخت پادهای یک بار مصرف کویل‌های متفاوتی استفاده می‌شود که هر کدام باعث ویپینگ متفاوتی می‌شوند. برای مثال پاد یکبار مصرف دارای کویل مش، ممکن است ابرهای بزرگی تولید کند؛ در حالی که دستگاه دیگر با سیم پیچ استاندارد، ممکن است ابرهای کمتری تولید کند و دوام بیشتری داشته باشد. خصوصیات پادهای یکبار مصرف این است که میتوان با آنها ویپینگ‌های متفاوتی را امتحان کرده و ویپر خود را به استفاده از محصولات هیچ برندی وابسته نمی‌کند. زمانی که مایع الکترونیکی یک دستگاه تمام شود، میتوان نوع متفاوتی از ویپ یکبار مصرف را از شرکت دیگری خریداری کرده و ویپینگ متفاوتی را با آن تجربه کرد. در صورتی که پاد سیستم‌ها اینگونه نیستند و به دلیل پشتیبانی از کویل‌های خاص، تنوعی در ویپینگ با آنها وجود ندارد.

پاد یکبار مصرف اوریون بار 4500 پاف لاست ویپ Lost Vape Orion Bar 4500 Puff

465,000 تومان
پاد یکبار مصرف اوریون بار 4500 پاف لاست ویپ یکی از بهترین مدلهای پاد یکبار مصرف تولید شده توسط شرکت معتبر لاست ویپ می باشد که دارای طعم دهی بسیار بالا بوده و برخلاف بسیاری از مدل ها با عدد پاف اعلام شده بسیار نزدیک می باشد.

پاد یکبار مصرف پالم 3000 پاف رایپ ویپز RIPE VAPES PALM 3000 Puff

485,000 تومان
پاد یکبار مصرف پالم 3000 پاف رایپ ویپز ، پاد یکبار مصرف ۳۰۰۰ پاف از برند Ripe Vapes است و با سالت نیکوتین های اورجینال و با کیفیت این برند با نیکوتین 3 و 5 پر شده اند. این پاد ها ، قابل شارژ نیستند ، اما با باتری داخلی ۱۰۰۰ میلی آمپر از قبل شارژ شده و کاملا آماده به استفاده هستند. بر خلاف پاد های یکبار مصرف چینی موجود در بازار ایران ، این پاد ها با سالت نیکوتین های اورجینال آمریکایی پر شده اند.

پاد یکبار مصرف 2500 پاف یوول گابریل UWELL GABRIEL BD 2500 Puff

350,000 تومان
پاد یکبار مصرف پالم 2500 پاف یوول گابریل یک پاد یکبار مصرف در اندازه 61*44.2*15 میلی متر می باشد. این پاد دارای کارتریج 6 میل با میزان نیکوتین 20 میلی گرم می باشد. این پاد دارای باتری با جچم 400 میلی آمپر می باشد و از تکنولوژی تایپ-سی جهت شارژ استفاده می کند. کارتریج 1.2 اهم مش و طراحی توسط تیم کوکو یوول از دیگر مشخصات این پاد می باشد.

تفاوت در عملکرد دستگاه پاد سیستم و پاد یک بار مصرف

تمام تفاوت‌هایی که پاد یک بار مصرف با پاد سیستم دارد، ناشی از نحوه عملکرد متفاوت آنها است. همانطور که متوجه شدید پادهای یک بار مصرف تا زمانی که از مایع ویپ برخوردار باشند، قابل استفاده هستند. اما دستگاه‌های پاد سیستم اینگونه نیستند و عمر نامحدودی ندارند. پاد سیستم‌ها دستگاه‌های قابل شارژ هستند و زمانی که از بسته‌بندی خارج می‌شوند، باید مورد شارژ قرار بگیرند. همچنین برای کار با این دستگاه‌ها نیاز است تا تنظیمات کمی در آنها اعمال شود. زمانی که دستگاه پاد سیستم را از جعبه خارج کرده و باتری آن را شارژ کردید، می‌توانید پس از پر کردن مخزن به ویپینگ بپردازید. استفاده از دستگاه‌های پاد سیستم هیچ محدودیتی ندارد و میتوان هر زمانی که شارژ باتری و مخزن آن خالی شد، مجددا آن را شارژ کرده و از دستگاه استفاده کرد. در یک مقایسه کلی میتوان گفت دستگاه‌های پاد یک بار مصرف برای افراد مبتدی مناسب هستند؛ چرا که نیاز به تنظیمات خاصی ندارند و بلافاصله قابل استفاده می‌باشند. در ادامه به بررسی تفاوت‌های بیشتر این دستگاه‌ها خواهیم پرداخت.

تفاوت قیمتی پادهای یک بار مصرف و پاد سیستم‌ها

یکی از تفاوت‌های مهم میان پادهای یک بار مصرف و پاد سیستم‌ها، تفاوت قیمتی آنها است. ویپ‌های یک بار مصرف به طور قابل توجهی ارزان هستند و همین امر باعث شده تا افراد مبتدی زیادی جذب آنها شود. البته از آنجایی که این دستگاه‌ها عمر محدودی دارند و تنها میتوان با آنها چند پاف محدود انجام داد، نباید انتظار قیمت بالایی از آنها داشت. پادهای یک بار مصرف ارزان‌ترین نوع دستگاه‌های ویپینگ هستند و بسته به برند، تعداد پاف و میزان شارژ باتری، در قیمت‌های متفاوتی به فروش می‌رسند.

سازگاری پاد سیستم‌ها با محیط زیست

یکی از مشکلات بزرگ پادهای یک بار مصرف این است که پس از پایان عمرشان، باید به روش درستی دور انداخته شوند. از آنجایی که این دستگاه‌ها حاوی پلاستیک و فلزات سنگین هستند، برای محیط زیست مناسب نمی‌باشند. بنابراین نباید آنها را در هر جایی رها کرده و دور انداخت؛ قرارگیری این دستگاه‌ها در معرض آب‌های زیرزمینی سبب آلوده شدن آب‌ها می‌شود. در حالت ایده‌آل، بهتر است ویپ‌های یکبار مصرف را به یک مرکز بازیافت که باتری‌های لیتیوم یونی را مدیریت می‌کند، تحویل بدهید. در صورتی که به این مکان‌ها نزدیک نیستید، شاید بهتر باشد برای جلوگیری از آسیب به محیط زیست از دستگاه‌های پاد سیستم استفاده نمایید.

پاد سیستم ، نسل جدیدی در عرصۀ ویپ

این محصول، یکی از انواع سیگارهای الکترونیکی به شمار می رود. و متشکل از یک بدنه و کارتریج و مایع الکترونیکی ( جویس ) دارای طعم و نیکوتین، می باشد.

می توان از این دستگاه نیز به عنوان یک جایگزین برای سیگا استفاده نمود و نیکوتین لازم برای بدن را از این طریق تأمین کرد.

میدان مغناطیسی در این دستگاه وجود دارد که بوسیلۀ آن، استفاده از پاد بگونه ای تداعی کنندۀ مصرف سیگار برای افراد خواهد بود.

کارتریج دستگاه نیز مخصوص هر نوع از این محصولات ساخته میشود. به عبارت دیگر زمانی که کارتریج پاد تمام می شود، نیازی به تعویض آن نیست و فقط لازم است مجدداً شارژ شود.

در پاد یکبار مصرف این اتفاق امکان پذیر نمی باشد و بعد از آن که کارتریج پاد تمام می شود، دیگرنمی شود آن را شارژ کرد.

پادها ( یا پاد یکبار مصرف ) بطوری می توان گفت که ورژن تکمیلی ویپ ها  می باشند و از چند بخش تکمیل شده است.

پاد یکبار مصرف مانند دیگر دستگاه های الکتریکی ویپ دارای یک نمایشگر روی بدنۀ خود می باشد که میزان باتری روی این صفحۀ نمایش، نمایان خواهد شد.

همچنین باتری های پاد یکبار مصرف دارای یک درگاه می باشد که زمان اتمام باتری، امکان شارژ مجدد را فراهم خواهد کرد.

کارتریج دستگاه ها، به نوعی قلب پاد یکبار مصرف هستند. حویس داخل این کارتریج ها ریخته می شود که دارای درصدهای مختلف نیکوتین بوده و خطر بسیار کمتری از سیگار را دارند.

تفاوت پاد یکبار مصرف با پاد

همانطور که بالاتر گفتیم، پادها نسل جدید ویپ ها به شمار می روند. همچنین دارای شکل و ساختاری کوچک تر از ویپ و تقریباً شبیه سیگار هستند.

پاد معمولی، محصولاتی هستند که کارتریجج آنها مجدداً قابل شارژ می باشند. با تمام شدن مایع های الکترونیکی درون آنها، می توانید  مجدداً آن را پر کنید و دوباره به استفاده از پاد بپردازید.

یکی از مزایای بسیار خوبی که محصولات پا دارند، ساختار بهتر و عدم نشت جویس از دستگاه می باشد.

پاد یکبار مصرف

پادهای یکبار مصرف، ساختاریشبیه به پادهای معمولی را دارند. تفاوت آنها در عدم استفاده مجدد از پاد یکبار مصرف،بعد از اتمام شارژ کارتریج دستگاه می باشد.

پیشنهادی کاربردی برای سیگار

پاد یکبار مصرف از آن جهت محبوبیت قابل توجهی میان افراد دارد. که گزینۀ بسیار خوبی برای ترک سیگار می باشد.

درون جویس این نوع از محصولات، از ماده ای بنام سالت نیکوتین اسفاده می کنند. که از ویژگی های بارز این محصول، این است که سبب می شود تا مصرف کنندگان. تجریه ای کاملا شبیه به سیگار اما با ضرر کمتر، داشته باشند. از این رو می توان گفت که محصولات ویپ، پاد و … برای ترک سیگار بسیار مناسب خواهند بود.

جویس انبه یخ دینرلیدی DINNER LADY SUN TAN MANGO ICE

525,000 تومان

جویس های خنک که در تولید آن ها اغلب از یخ، منتول یا نعناع استفاده می‌شود طرفداران بسیاری دارند. کمپانی انگلیسی دینر لیدی هم با اطلاع از این موضوع جویس های خنک بسیاری را به بازار عرضه کرده است.

از جمله جویس انبه یخ دینرلیدی که از ترکیب انبه گرمسیری و عسل شیرین به همراه خنکی یخ ساخته شده است.

مشخصات جویس دینرلیدی انبه یخ
 • حجم : ۶۰ میلی لیتر
 • میزان نیکوتین : قابل انتخاب
 • پایه طعم جویس : میوه ای
 • طعم : انبه یخ
 • مقدار وی جی : ۷۰%
 • مقدار پی جی : ۳۰%
 • سازگاری جویس با : دستگاه های ویپ - دستگاههای دوکاره
 • کمپانی سازنده : دینرلیدی
 • کشور سازنده : انگلیس

پاد یکبار مصرف 2500 پاف یوول گابریل UWELL GABRIEL BD 2500 Puff

350,000 تومان
پاد یکبار مصرف پالم 2500 پاف یوول گابریل یک پاد یکبار مصرف در اندازه 61*44.2*15 میلی متر می باشد. این پاد دارای کارتریج 6 میل با میزان نیکوتین 20 میلی گرم می باشد. این پاد دارای باتری با جچم 400 میلی آمپر می باشد و از تکنولوژی تایپ-سی جهت شارژ استفاده می کند. کارتریج 1.2 اهم مش و طراحی توسط تیم کوکو یوول از دیگر مشخصات این پاد می باشد.

نیکوتین شات نیک نیک Nic Nic 10 ml Nicotine Shot 18 mg

150,000 تومان

نیکوتین شات نیک نیک جهت افزایش سطح نیکوتین جویس و یا سالت استفاده می شود. دقت کنید این محصول به تنهایی قابل استفاده نیست و حتما بایستی با جویس یا سالت ترکیب گردد.

این محصول بدون بو و مزه می باشد و هیچگونه تاییری بر روی طعم و عطر جویس یا سالت شما نخواهد داشت.

سالت نیکوتین نعنا دینر لیدی DINNER LADY MINT MENTHOL

165,000 تومان
یرند انگلیسی دینرلیدی با عرضه‌ی طعمی محبوب و جدید بازگشته تا خلاقیت خود را در ترکیب طعم‌‌ها ثابت کند. اگر از آن دسته از افراد می باشید که دنبال یک طعم خیلی خنک هستید قطعا این سالت جوابگوی شما خواهد بود.

سالت نیکوتین ماکارون توت فرنگی دینرلیدی DINNER LADY STRAWBERRY MACAROON

165,000 تومان
کمپانی انگلیسی دینرلیدی را می‌توان یکی از شناخته شده ترین برند‌های تولید جویس و سالت نیکوتین دانست که همواره محصولات با کیفیت و خوش طعمی را تولید می‌کند. این برند با تکیه بر خلاقیت خود طعم‌های جدیدی را خلق و به بازار عرضه می‌کند. سالت نیکوتین ماکارون توت فرنگی دینرلیدی را می توان یکی از خوش طعم ترین طعم ها جهت دوست داران طعم های میوه ای و دسری می باشد.

سالت نیکوتین آدامس بادکنکی یخ دینرلیدی DINNER LADY BUBBLEGUM ICE

165,000 تومان
کمپانی انگلیسی دینرلیدی را می‌توان یکی از شناخته شده ترین برند‌های تولید جویس و سالت نیکوتین دانست که همواره محصولات با کیفیت و خوش طعمی را تولید می‌کند. این برند با تکیه بر خلاقیت خود طعم‌های جدیدی را خلق و به بازار عرضه می‌کند. این بار هم با تولید سالت نیکوتین آدامس بادکنکی یخ که از آدامس بادکنکی شیرین بهمراه یخ ساخته شده است، توانست از رقبای خود پیشی بگیرد.

کارتریج زیرو اس ویپرسو VAPORESSO ZERO S CARTRIDGE

195,000 تومان

توجه: قیمت درج شده برای یک عدد کارتریج می باشد. در صورت نیاز می توانید تعداد بیشتری به سبد خرید خود اضافه کنید. کارتریج زیرو اس ویپرسو VAPORESSO ZERO S REPLACEMENT PODS بطور ویژه برای پاد VAPORESSO ZERO S REPLACEMENT PODS طراحی شده است، دارای ظرفیت 2 میلی لیتری، کویل یکپارچه 1.2 اهم هستند .

سالت انبه یخ رایپ ویپز RIPE VAPES MANGO FREEZ SaltNic 30ML

475,000 تومان
کمپانی آمریکایی رایپ ویپز را می‌توان یکی از بهترین‌ها در عرصه تولید جویس و سالت‌های تک طعم دانست. سالت انبه یخ رایپ ویپز ترکیبی است از طعم انبه به همراه یخ که طعمی خنک و طراوت بخش را به ارمغان می آورد. بسیار پرطرفدار بوده و یکی از جذاب‌ترین انتخاب‌ها برای ویپینگ است.

قیمت پاد یکبار مصرف

پاد یکبار مصرف با توجه حجم مخزن و تعداد پاف قیمت گذاری می شوند. پادهای یکبار مصرف با توجه به شرایط و ویژگی هایی که دارند، می توان گفت قیمتی در بازۀ 250. تا 700 هزار تومان را به خود اختصاص می دهند. شما می توانید با توجه به نیاز و انتظاری که از دستگاه دارید، محصول موردنظر خود را انتخاب نمایید.

ساختار خوش‌دست پاد یکبار مصرف

این محصولات می تواند نیکوتین لازم برای بدن افراد سیگاری، به راحتی را تأمین کند. این محصول نسبت به محصولات ویپ میزان نیکوتین بیشتری تولید می کند و همچنین دود کمتری دارد. این موضوع نیز از دیگز مزایای این محصول به شمار می رود که سبب می شود تا افراد رضایت بالایی از مصرف آن داسته باشند.

صنعت دخانیات، مانند بسیاری از صنعت ها و مشاغل روز به روز در حال پیشرفت بوده و محصولاتی با امکانات بیشتر را در اختیار محصولات قرار می دهد. این صنعت تا حد قابل توجهی سبب شده تا بسیاری از افراد سیگاری به این محصولات روی بیاورند

جویس انبه یخ دینرلیدی DINNER LADY SUN TAN MANGO ICE

525,000 تومان

جویس های خنک که در تولید آن ها اغلب از یخ، منتول یا نعناع استفاده می‌شود طرفداران بسیاری دارند. کمپانی انگلیسی دینر لیدی هم با اطلاع از این موضوع جویس های خنک بسیاری را به بازار عرضه کرده است.

از جمله جویس انبه یخ دینرلیدی که از ترکیب انبه گرمسیری و عسل شیرین به همراه خنکی یخ ساخته شده است.

مشخصات جویس دینرلیدی انبه یخ
 • حجم : ۶۰ میلی لیتر
 • میزان نیکوتین : قابل انتخاب
 • پایه طعم جویس : میوه ای
 • طعم : انبه یخ
 • مقدار وی جی : ۷۰%
 • مقدار پی جی : ۳۰%
 • سازگاری جویس با : دستگاه های ویپ - دستگاههای دوکاره
 • کمپانی سازنده : دینرلیدی
 • کشور سازنده : انگلیس

پاد یکبار مصرف 2500 پاف یوول گابریل UWELL GABRIEL BD 2500 Puff

350,000 تومان
پاد یکبار مصرف پالم 2500 پاف یوول گابریل یک پاد یکبار مصرف در اندازه 61*44.2*15 میلی متر می باشد. این پاد دارای کارتریج 6 میل با میزان نیکوتین 20 میلی گرم می باشد. این پاد دارای باتری با جچم 400 میلی آمپر می باشد و از تکنولوژی تایپ-سی جهت شارژ استفاده می کند. کارتریج 1.2 اهم مش و طراحی توسط تیم کوکو یوول از دیگر مشخصات این پاد می باشد.

نیکوتین شات نیک نیک Nic Nic 10 ml Nicotine Shot 18 mg

150,000 تومان

نیکوتین شات نیک نیک جهت افزایش سطح نیکوتین جویس و یا سالت استفاده می شود. دقت کنید این محصول به تنهایی قابل استفاده نیست و حتما بایستی با جویس یا سالت ترکیب گردد.

این محصول بدون بو و مزه می باشد و هیچگونه تاییری بر روی طعم و عطر جویس یا سالت شما نخواهد داشت.

سالت نیکوتین نعنا دینر لیدی DINNER LADY MINT MENTHOL

165,000 تومان
یرند انگلیسی دینرلیدی با عرضه‌ی طعمی محبوب و جدید بازگشته تا خلاقیت خود را در ترکیب طعم‌‌ها ثابت کند. اگر از آن دسته از افراد می باشید که دنبال یک طعم خیلی خنک هستید قطعا این سالت جوابگوی شما خواهد بود.

سالت نیکوتین ماکارون توت فرنگی دینرلیدی DINNER LADY STRAWBERRY MACAROON

165,000 تومان
کمپانی انگلیسی دینرلیدی را می‌توان یکی از شناخته شده ترین برند‌های تولید جویس و سالت نیکوتین دانست که همواره محصولات با کیفیت و خوش طعمی را تولید می‌کند. این برند با تکیه بر خلاقیت خود طعم‌های جدیدی را خلق و به بازار عرضه می‌کند. سالت نیکوتین ماکارون توت فرنگی دینرلیدی را می توان یکی از خوش طعم ترین طعم ها جهت دوست داران طعم های میوه ای و دسری می باشد.

سالت نیکوتین آدامس بادکنکی یخ دینرلیدی DINNER LADY BUBBLEGUM ICE

165,000 تومان
کمپانی انگلیسی دینرلیدی را می‌توان یکی از شناخته شده ترین برند‌های تولید جویس و سالت نیکوتین دانست که همواره محصولات با کیفیت و خوش طعمی را تولید می‌کند. این برند با تکیه بر خلاقیت خود طعم‌های جدیدی را خلق و به بازار عرضه می‌کند. این بار هم با تولید سالت نیکوتین آدامس بادکنکی یخ که از آدامس بادکنکی شیرین بهمراه یخ ساخته شده است، توانست از رقبای خود پیشی بگیرد.

جمع بندی

در این مطلب به بررسی و تفاوت دستگاه‌های پاد سیستم و پادهای یک بار مصرف پرداختیم. پادهای یک بار مصرف نوع جدیدی از دستگاه‌های ویپینگ هستند که از نظر تعداد پاف محدودیت دارند. این دستگاه‌ها با اتمام مایع ویپ و همچنین شارژ باتری، دیگر قابل استفاده نیستند و ویپر باید برای ویپینگ به سراغ دستگاه دیگر برود. پادهای یک بار مصرف به دلیل سهولت در استفاده بیشتر مناسب افراد مبتدی هستند. با این حال با توجه به تفاوت‌های اشاره شده این دو دستگاه، می‌توانید انتخاب خوبی از بین پادهای یکبار مصرف و پاد سیستم‌های قابل شارژ داشته باشید.


نقد و بررسی پاد یک بار مصرف وزول بار VOZOL BAR 1200:

در پاد یکبار مصرف 800 پاف  ووم Voom از مخزن با ظرفیت 2 میلی لیتر جویس سالت نیکوتین بهره گرفته شده است که از قبل با جویس تنباکو شارژ شده است و دیگر قابلیت شارژ مجدد را ندارد بعد از استفاده فقط آن را دور بیندازید.

 

ووم یکی از تولید کنندگان محبوب است. که با تولید پاد های یکبار مصرف خود کار را برای افراد مبتدی آسان کرده است. در پاد یکبار مصرف 800 پاف ووم شما نیاز به انجام تنظیمات پیچیده را ندارید فقط کافی است آن را روی لب هایتان بگذارید و از ویپینگ خود بیشترین لذت را ببرید.

پاد یکبار مصرف 800 پاف ووم بسیار سبک و زیبا طراحی شده است طوریکه شما به راحتی میتوانید آن را با خود حمل کنید و در هر فضایی که دوست داشتید از ویپینگ خود بهره ببرید.

ویژگی های پاد یکبار مصرف 800 پاف تنباکو 

 • از قبل شارژ شده و از قبل پر شده که تا 800 پاف ارائه دهد
 • ظرفیت  مخزن: 2  میلی لیتر
 • میزان  نیکوتین : 20 میلی گرم
 • باتری: 320 میلی آمپر ساعت
 • باتری با قابلیت شارژ مجدد

شرکت بزرگ وبین VABEEN یکی از معروف ترین تولید کننده های لوازم ویپینگ در دنیاست  که کارخانه تولیدی خود را در Shezhen، شنژن، گوانگدونگ، چین در اواخر سال 2020 ساخته و 12 سال در کشور چین سابقه درخشان تولید دارد محصولات اصلی شرکت شامل vapes disposable و systems pod و غیره هستند و بیش از 100 نفر نیروی کار دارد و همچنین دارای 10 خط تولید انبوه است و تا این زمان بیش از 10 میلیون پاد یکبار مصرف تولید و عرضه کرده است این شرکت توانسته بیش از 100 میلیون دلار در آمد خروجی کسب کند که در مقایسه با خیلی از شرکت های تولید کننده بی رقیب است.

محصولات این شرکت با دقت توسط تیم های طراحی آمریکایی بر اساس تجربیات ویپینگ از ویپرها طراحی شده اند و با استفاده از مواد اولیه بسیار با کیفیت و سازگار با محیط زیست و قابل بازیافت تولید و عرضه میشود شرکت وبین VABEEN دارای گواهی و استاندارد های بین المللی ISO9001 & GMP & CE، ROHS، FCC CERTIFILED و همچنین دارای گواهی کیفیت ساخت و تولید FDA آمریکاست . فناوری و نوآوری و استفاده از بالاترین متریال ساخت از خصوصیات عالی این شرکت است .

این شرکت در اکثر نقاط آمریکای شمالی، آمریکای جنوبی، اروپای شرقی، آسیای جنوب شرقی، آفریقا، اقیانوسیه، شرق میانه، آسیای شرقی، اروپای غربی خدمات ارایه میدهد و همچنین در اکثر نمایشگاه ها و فروشگاه های معتبر فعالیت دارد شرایط همکاری با این شرکت نام آشنا برای ما محیا شده و به زودی قصد همکاری مستقیم داریم و همیشه سعی داشته ایم بهترین محصولات با بالاترین کیفیت جهانی در اختیار شما قرار دهیم.

پاد یکبار مصرف وبین VABEEN PLUM مناسب‌ترین روش برای استفاده از سالت نیکوتین است. این دستگاه  دارای غلظت‌های بالاتر نیکوتین نسبت به یک جوس معمولی است دستگاه پاد VABEEN PLUM در طعمهای مختلف عرضه می‌شود. این طرح جالب جیبی بسیار سبک و کوچک  است و به راحتی در کف دست شما قرار می‌گیرد. قیمت مناسب و تنوع طعم و کیفیت  از خصوصیات بسیار خوب این محصول است .

برند : VABEEN

مدل : PLUM

مقدار نیکوتین : 50

طعم هندوانه و یخ

باتری 400 میلی آمپر با قابلیت شارز مجدد باتری

اندازه : Size φ24.4*99mm

ظرفیت  12 میلی لیتر

اهم داخلی 1.1

توان خروجی : تا 9 وات

شارزر 5V/250mAh(Micro-USB)

زمان شارژ تا 2 ساعت

متریال کویل :  Organic cotton + Ni-Cr با طعم دهی بسیار بالا و عمر مفید

حفاظت بیش از جریان

حفاظت از اتصال کوتاه

محافظت در برابر پاف بیش از حد

محافظ شارژ

حفاظت در برابر ولتاژ پایین

ورودی هوا از پایین دستگاه

بدون نشتی

کیفیت بالای مواد اولیه اسانس

استفاده از ماده  PCTG در ساخت محصول

کارتریج شفاف

5000 پاف

 

لطفا با امتیاز دادن به این مطلب یا محصول مارو دلگرم نمایید.

0 / 5 4.93 14

رتبه صفحه شما:

نوشته های مشابه

2 دیدگاه در “پاد یکبار مصرف-پادیکبار مصرف-پاد یک بار مصرف

 1. عبداله گفت:

  من یه پاد یکبار مصرف میخام چه طعم های داره ؟

  1. cafejuice گفت:

   کلیه طعم ها بهمراه مشخصات در سایت موجوده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...